MotherFatherSon (2019)
MotherFatherSon: Sezon 1 MotherFatherSon sezon 1, odcinek 8
odcinek MotherFatherSon (2019)

odcinek 8

59m
7,3 34
oceny
7,3 10 1 34
MotherFatherSon
powrót do forum s1e8

Zaznaczę, że finał oglądałem świeżo po 6 piwach i tak jak poprzednie odcinki wciągały mnie coraz bardziej, to tego zakończenia kompletnie nie rozumieme.... Richard Geere się zmienił, niby kiedy.... wszyscy szczęśliwi, no tylko Geera ktoś podsluchuje tak jak on to robił, nie wiem tylko czy to ta premierka, czy była żona, w sumie tak czy siak bez sensu. On zrezygnował, przekazał spóścisnę byłej żonie, żeby osiedlić się na odludziu? kiedy on się niby zmienił?

Serial był dla mnie zajebisty aż do ostatniego odcinka. Zwłaszcza retrospekcje z dzieciństwa Fathera były świetnie zagrane. Ojciec Geera momentami wyglądał jak trup, jeszcze za życia i było w tym coś metaforycznego,bo bardzo ozięble hodował syna.

W ogóle świetna rola Mansa Ridera, świetne aktorstwo.

ocenił(a) serial na 7
vulnerable

Moim zdaniem on sie wcale nie zmienił. Wydaje mi sie ze dogadal sie z nowa partia, tylko państwo zmienil na Meksyk. Ja odbieram koncowke jako bardzo smutna, nikt tam dla mnie nie wyszedł dobrze.
Mnie z kolei intryguje ta ustawa podposana przez Angele na koncu. Jak ja interpretujecie?
Dla mnie przerażająca bohaterka. Serial to wielka czerwona lampka, tylko nie wiem co mam z nia zrobic. A moze..za pozno?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones