Richard Gere

Richard Tiffany Gere

8,1
25 524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Gere
Kosmiczna_lasencja

...które dodają mu uroku

kryptonim_zajec

dokładnie:) te "małe świńskie oczka" sa sliczne i skrywaja wielkie tajemnice:D

_Loczek_

Pięknie powiedziane Kosmiczna lasencjo :-) Popieram.Gere jako aktor dla mnie osobiście jest mało wyrazisty,ale są gusta i guściki.

Jane_Doe

kto ma cos do gere'a? dobry aktor i nie czepiajcie się jego oczu

Falco

Moim zdaniem jest słaby i nadaje się tylko do komedii romantycznych. Ale każdy ma prawo lubić kogo chce toteż Ci nie zabraniam.

Kung_Fu_Master

obejrzyj Chicago a potem Lęk Pierwotny :P też go nie lubiłem kiedyś :D

Paratol

"Chicago" oglądałem i mi się Gere nie podobał, a "Lęk pierwotny" udało mi się wczoraj skombinować, więc niebawem obejrzę. Słyszałem, że to ponoć najlepsza rola tego aktora, więc kto wie, może przynajmniej w jednym filmie mi się spodoba.

Kung_Fu_Master

Stwierdzam, że "Lęk pierwotny" to jedyny film, w którym da się go oglądać, co więcej nawet dobrze zagrał i nie był denerwujący. Ale Norton i tak go przyćmił.

Kung_Fu_Master

Co do oczek to ładnie powiedziane i prawdziwe.Ogólnie jest to obrzydliwy, obleśny lubieżnik.Tak go odbieram.
Niemniej przyznaję, że dobrze zagrał w Lęku pierwotnym.

Kosmiczna_lasencja

zgadzam się z kosmiczną lasencją!!!!Nie lubię go

Juliet_5

nie oglądam komedii romantycznych, a w tych filmach, w których go widziałem zagrał dobrze. a w primal fear nawet bardzo dobrze.

Kosmiczna_lasencja

W Primal Fear czy I'm Not There zagrał... no... powiedzmy przyzwoicie. Bo lepiej o nim się nie da powiedzieć już chyba.
Ale i tak ma u mnie 1, bo tak jak większość tu bardzo go nie lubię i lepiej żeby grał w komediach romantycznych, bo ich nie oglądam! O!
;)

Zygfryd666

W "I'm not there" był rzeczywiście przyzwoity, ale i tak najgorszy z całej obsady.

Kung_Fu_Master

Jeśli chodzi o wygląda to racja...ma dziwny typ urody...Powiedzmy.
Aktorem też nie jest jakimś wybitnym,owszem zagrał w kilku dobrych produkcjach ale pozatym jest raczej przeciętny...

Kung_Fu_Master

Jak oceniasz, czy aktor jest dobry? Tylko tym, czy się podoba, czy dysponujesz jakimikolwiek kryteriami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones