Bob Dylan

Robert Allen Zimmerman

7,3
248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Dylan

wielki człówiek wielki muzyk mimo tego, że wg krytyków razem z Jaggerem i Osbournem jeden z najgorszych wokalistów na świecie

stawokir

Ale za to teksty ma chłop wspaniałe. Jedna z największych legend muzyki.

stawokir

Ha, ha - takim krytykom się chyba w głowach poprzewracało! Może to ci sami, którzy uważają lady gagę za fenomen i głos 21 wieku? :D Dobre sobie...

whiterussian

Dlaczego wrzucasz Lady Gage do rozmowy o prawdziwych muzykach? Jestem fanem Dylana, ale jego wokal nie jest najlepszy, jest oryginalny. Preferuje wokalistow takich jak Robert Plant z Led Zeppelin czy Steve Marriott ze Small Faces.

Cerpth-

Tylko mówię, jakiego pokroju mogą być ci krytycy muzyczni.. też uwielbiam Roberta Planta, ale czego wspominasz o nim w dyskusji o Bobie Dylanie? Dla porównania... Zresztą są różni ludzie, np tacy, którzy powiedzą Ci, że Plant nie śpiewa, tylko jęczy i jest tak samo beznadziejny jak Dylan :) Dlatego może nie powinni pchać się do oceniania Dylana a własnie czegoś w stylu lady gagi, we własnym zakresie pojmowania.

whiterussian

Jest wielu muzyków, którzy nie mają "wspaniałego" głosu, ale posiadają charyzmę , charakter, muzyczny talent. Dla mnie idealnym przykładem tego jest też Mark Knopfler (Dire Straits) :)

Dla mnie wokal Osbourne'a jest nie jednokrotnie piękny :) bo to, że oryginalny to wiadomo :D

stawokir

Osbourne na początku dawał radę, ale jak Ronnie za niego dołączył do Sabbathów to zmiażdżył wszystko. ;D To się nazywa wokalista.

Kaguro

podpisuję się pod tym tekstem obiema rękami ;) R.I.P R. J. Dio.
a w temacie, to dla mnie Dylan wcale nie musi "umieć" śpiewać, a i tak będzie zajebisty.. To przede wszystkim poeta. Genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones