PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178}

Szakal

The Jackal
7,1 42 259
ocen
7,1 10 1 42259
6,4 8
ocen krytyków
Szakal
powrót do forum filmu Szakal

Jestem ciekaw ile Bruce Willis wziął za to, żeby pocałować faceta w tym filmie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
konradek007

tak, ale jakąś sympatię dla LGTB ma skoro zastrzegł sobie że homoseksualista nie może zostać zastrzelony tylko za to że był homoseksualistą

ocenił(a) film na 10
Shadow_dawnego_ggggggg

Też to gdzieś słyszałem/czytałem, ale ja osobiście sądzę, że on się zwyczajnie bał, że go ukrzyżują za... morderczą homofobię :O
Bał się żeby taka łatka do niego nie przylgnęła, smutne.

ZSGifMan

Totalitaryzm poprawności politycznej nie śpi tylko niucha wszystkich, którzy myślą inaczej.

charliew

Bruce nigdy by nie pocałował faceta z języczkiem więc albo to był dubler Bruca albo albo ten który był całowany to nie facet tylko kobitka przerobiona na faceta.

nudecroft

ty tak na poważnie myślisz, ze aktor nie pocalowalby chłopaka? Myśle, ze zupełnie go to nie obchodziło i taka jego pracaxD Jaki zamknięty umysł, facet całuje chlopaka, koniec świata, granica aktora, na pewno przerobione!!!

Ellie2211

może.. może...

nudecroft


nudecroft

Rozbawił mnie ten komentarz jak mało co na tym portalu :D Skąd wiesz? Bruce Ci powiedział, kiedy ocenialiście razem Django na 2, Czterej pancerni i pies oraz Sherlocka na 1, a Crimson Peak na 10? :D

JoasiaAsia

Crimson Peak to świetny film. a te pozostałe, trudno mi ocenić a nawet powiem inaczej : Nie wykluczone że ktoś wszedł mi na konto tak już się zdarzyło nie wiedzieć czemu. Ktoś schakował i podał się za mnie w tym oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones