PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3977}

Miłość w Nowym Jorku

Autumn in New York
6,5 11 352
oceny
6,5 10 1 11352
Miłość w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Miłość w Nowym Jorku

Film początkowo przypomina romans, ale z każdą minutą gatunkowo staje się melodramatem. Szkoda tylko, że tak przykro się zakończył.
Plusem filmu są nastrojowe zdjęcia Nowego Jorku, szczególnie jesienią i zimą.

Jarek30081984

Całkiem znośne romasidło, fabuła trochę przesadzona, ale nawet miło się ogląda. Nie jestem do końca pewny, czy już kiedyś go nie widziałem przypadkiem, zapewne tak, lecz średnio z pamięcią i pewności brak.

Rok 2000… przełomowy i pamiętam tę palmę pt. "Year 2K", tutaj jednak skupili się tylko na wyciskaniu łez i w sumie przemianie głównego bohatera. I tak lekkoduch oraz skrajnie nieodpowiedzialny hulaka staje się nagle, no w sumie to nie nagle tylko pod wpływem pewnych wydarzeń w czasie, więc staje się on odpowiedzialnym i kochającym facetem walczącym o zdrowie i życie swojej ukochanej. Nawet pojawiająca się córka sprzed lat nie jest w stanie tego zachwiać, ba! Nawet wspiera tatusia i mu pomaga zamiast być na niego zła i mieć pretensje o porzucenie przez lata samej sobie! W tej roli piękna i niesamowita Vera Farmiga! Ach, jakaż ona była śliczna w tym filmie, te oczy, to spojrzenie, ta twarz, ten magnetyzm… Gdybym to ja ją zobaczył wtedy te prawie 20 lat temu, to jak nic bym wpadł jak… śliwka w kompot! ;D

Wspomniane widoczki faktycznie wiele dodają filmowi, staje się przez nie i dzięki nim bardzo klimatyczny oraz nastraja do refleksji. I tu moja refleksja na ten temat - filmy raczej powinny być puszczane zgodnie z tematyką czasu tzn. ten jesienno-zimowy raczej o takiej porze roku powinny stacje telewizyjne pokazywać. W końcu nikt nie puszcza Kevina w samym środku lata? Nie?! :P

Całkiem niezły film, śmiało można oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones