PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32938}

Jentł

Yentl
7,2 3 986
ocen
7,2 10 1 3986
Jentł
powrót do forum filmu Jentł

,czy ktos inny odniosl podobne, ze B.S. (genialna!) wyglada jak Eddy Redmayer w tym filmie ?

No, ze w ''Dziewczynie z portretu'' gral kobiete, a Streisand tu faceta, ale... No jak dla mnie wygladaja podobnie.

ocenił(a) film na 8
Hellyspring

Też to samo pomyślałam na poczatku fimu :)

ocenił(a) film na 8
Jurata81

Dobrze, ze nie jestem sama :)

ocenił(a) film na 8
Hellyspring

dokładnie to samo skojarzenie. BTW jak oni nie ogarnęli ,że to kobieta? Streisand mimo przebrania jest tam bardzo kobieca w ruchach i sposobie poruszania się

ocenił(a) film na 9
FearTheRipper

Znasz pojęcie androgynii? Poza tym młody, delikatny chłopak to młody, delikatny chłopak ;)

FearTheRipper

Skoro nikt nie poznał Supermena jak założył okulary, to czemu mieliby rozpoznać Jentl? ;-)
A poważnie, znasz jakiś film, w którym widz nie potrafiłby odróżnić płci na pierwszy rzut oka, choć na filmie nikt się nie domyśla?
No, chyba, że się wygląda jak Jaye Davidson w "Grze pozorów", Linda Hunt w "Roku niebezpiecznego życia", albo Feldman w Nikiforze, ale dajmy na to taka Przybylska w "Złotym środku" to porażka...

ocenił(a) film na 9
Hellyspring

Podobna sytuacja jak Glenn Close jako Albert Nobbs i Robin Williams jako Mrs. Doubtfire.

Do tego dorzucę Davida Bowie('ego) i Tildę Swinton - też dosyć podobni

Hellyspring

Eddie Redmayne (nie Redmayer) nie ma takiego nochala...;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones