PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4701}

Cotton Club

The Cotton Club
7,0 6 730
ocen
7,0 10 1 6730
6,2 9
ocen krytyków
Cotton Club
powrót do forum filmu Cotton Club

Aż dziw bierze, że film ten wyreżyserował Francis Ford Coppola. Kompletnie nieintrygujący i nie realny. Bohaterowie to jakieś wydmuszki popychane do niektórych czynów przez niekorzystny wiatr. Przeestetyzowana opowieść w stylu „Kiedyś to było”. Zero jakiegokolwiek napięcia i intrygi. W dodatku mamy tu jeszcze wpychane na siłę wątki ukazujące rasizm, które do niczego nie prowadzą. Muzyczka była ładna. Reżyser najwidoczniej skupił się na choreografii i przepychu niektórych scen a nie na rozwoju postaci i historii. Film w stylu zerowym. Ani to beznadziejne ani wybitne.

Jakub1990_filmweb

chcialbym sprawdzic czy tak samo rozumiemy pojecie "wydmuszka". Widziales nowego łowce androidow z Goslingiem?

ocenił(a) film na 5
gnat8010

Widziałem

Jakub1990_filmweb

dla mnie to jest definicja slowa wydmuszka, nowy lowca androidow

ocenił(a) film na 10
Jakub1990_filmweb

Zero pojęcia o filmie (jako dziedzinie), zero pojęcia o muzyce, zero pojęcia o tamtych czasach.

ocenił(a) film na 6
mak65

Bez przesady, wiadomo że Coppola się nie popisał, ale nie aż tak.

ocenił(a) film na 10
Kalafiores

Widzisz chyba moją ocenę filmu, więc nie udawaj idioty - pisałem do osobnika 'Jakub1990_filmweb', a więc o osobniku 'Jakub1990_filmweb', a nie o Coppoli.

ocenił(a) film na 6
mak65

Lata mijają a kij jak widzę pozostaje tam gdzie był. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones