PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603622}

Arbitraż

Arbitrage
6,5 16 138
ocen
6,5 10 1 16138
7,0 3
oceny krytyków
Arbitraż
powrót do forum filmu Arbitraż

Dałam 7, ale zmieniłam na 6, ponieważ przeanalizowałam sobie, w jakim momencie zakończył się film i doszłam do wniosku, że napisy poszły za wcześnie. Do końca wyjaśniono tylko wątek chłopaka, który mu pomógł. Ale co dalej z firmą? Z kontrahentem, który dostał nowy raport? Z rodziną? Zrzekł się kasy na rzecz fundacji czy nie? Policja mu udowodniła, że był w tamtym samochodzie? Już nie wspomnę o innych naciąganych elementach jak chodzenie z krwotokiem wewnętrznym, jak to że każdy audyt jest zapowiedziany, więc gdyby kupiec zlecił ich nawet 10, to za każdym razem firma powinna o tym wiedzieć i przygotować "odpowiednie" papiery. Preparowanie dowodów przez policję i próba wsadzenia człowieka na 10 lat przez sąd i ławę przysięgłych? I prokurator się pod tym podpisał? I ani detektyw ani prokurator nie poszli za to siedzieć? Już nie wspomnę nawet, że chłopak zeznając przed sądem nadal nie miał obowiązku powiedzieć, o czym rozmawiał przez telefon przez 1,5 minuty - co byłoby kluczowe w każdym legalnym zgromadzeniu sądu. W zamian odpowiadał: to nie prawda, tak nie było, nie było mnie tam.. Co to za odpowiedzi? Na koniec - nie było żadnych podstaw, aby policja z góry mogła założyć że to właśnie on jechał tamtym samochodem. Nie było ani dowodów ani dochodzenia, tylko od razu werdykt, że oni byli kochankami i on tam był i ją zabił. Skąd takie wnioski? Z kapelusza? Mieli jakieś połączenie z jakiejś budki przy jakiejś stacji do jakiegoś miejsca w jakiejś części jakiegoś miasta i wpadli na to że to na bank dzwonił miliarder do swojego czarnoskórego pomocnika??? Jak sobie teraz pomyślę o tym filmie, to nie zasługuje nawet na 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones